Logo

Opel corsa 1.2 full uvozz

Број на оглас: 3581865 | Објавен на: 28.05.2020, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.190 €

3.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Besprekorna sostojba full oprema plateni davacki do registracija proba I proverka kade sakate
Original km
Pozz

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Благоја

Потврден огласувач