Logo

NOVA HILTA NEUPOTREBUVANA

Број на оглас: 3582002 | Објавен на: 01.08.2020, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


NOVA HILTA KUPENA VO BAUHAUS GERMANIJA 249EUR NEUPOTREBUVANA
Tel:071/275-285

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Mendis

Потврден огласувач