Logo

CD 30 MP3 + GID екран

Број на оглас: 3582020 | Објавен на: 23.11.2020, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


✔️Продавам одлично CD30MP3 радио извадено од Opel Astra H.
✔️Радиото е компактибилно со Astra H, Zafira B, Corsa D, Corsa C, Vectra.
✔️Екранот е GID (Graphic Info display), во одлична состојба.
✔️Радиото и екранот се спарени!!!

 Chris

Потврден огласувач