kuka/plac/ VALANDOVO ponudete
10.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2021 16:04

Валандово

Број на соби:

6

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

valandovo

baram kuka/plac/ samo valandovo ponudete realno so sliki i realni ceni povtoruvam samo VALANDOVO kontakt tel/ viber ili watsp 079353307

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

katerina
Потврден огласувач
077979082
Испрати Е-маил до огласувачот

PLASMA TEWIN/CEA TIG TRONIK

400 €

KOMPRESOR /FIAC AIR COMPRESSORS

700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам