Logo

Audi TT 2001g. 250ks

Број на оглас: 3582374 | Објавен на: 01.08.2020, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: TT

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 184 kw / 250 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi tt quattro 2001 god 1.8t 250ks full oprema, servisirano, odlicno socuvano. Cena po dogovor. TELEFON ZA KONTAKT 071/314-661!!!!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 zZz

Потврден огласувач