Logo

Prskalica Atomizer

Број на оглас: 3582520 | Објавен на: 24.05.2020, 07:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prskalica .Prskalicata e vo dobra sostojba.
ACO 075.574.520

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 JANE MK

Потврден огласувач