Logo

SE PRODAVA PLAC

Број на оглас: 3582647 | Објавен на: 02.06.2020, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 800 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 38.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava gradezno zemjiste vo Vinica - Jakimovski pat na odlicna lokacija pod Bolnicata sproti benzinska pumpa Dadi Kompani Vinica, placot izleguva na samiot pat so sto e pogoden za sekakov vid na biznis.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач