Logo

Peugeot 308 1.4 - 2008

Број на оглас: 3582670 | Објавен на: 30.06.2020, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 308

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pezo 308 - 1.4 benzin-2008
Registrirana do 24.04.2021
150000km ne e uvezena
Kupena vo Euroimpeks Skopje. Zimski gumi,klima,odrzana i vnatre i nadvoresno. Cena 3400euro , ne e fiksna.
Akumulator pred 1 godina smenet.
LICE ZA KONTAKT: ILCE TEL. 075496709

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач