Logo

Renault Megane 1.9 dci

Број на оглас: 3582704 | Објавен на: 10.08.2020, 23:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba 1.9 dci 120ks
Prva farba ima nadovresni sitni zabeleski okolu bojata sepak kolata e polovna !
Reg e do 10.10.2020 god
Broj kontakt:078 285 469 Martin
Kolata ima 2 novi gumi napred
Klima ispravna
Kolata e so highline oprema


 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Marto