Logo

МАШИНА ЗА САДЕЊЕ ПЧЕНКА

Број на оглас: 3582779 | Објавен на: 22.05.2020, 16:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Продавам исправна и добро сочувана 4-редна машина за садење пченка. Информации на тел: 070 786 363 НИКОЛА

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ЗОРАН

Потврден огласувач