Logo

kopacki Nike broj 38.5

Број на оглас: 3582808 | Објавен на: 22.05.2020, 21:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Podavam Nike kopacki broj 38.5 skoro novi.prakjam po kargo.

 сашо

Потврден огласувач