Logo

Viljuskar Komatsu 25 / Виљушкар Коматсу 25 -uvoz od Japonija

Број на оглас: 3582849 | Објавен на: 25.09.2020, 17:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


“KOMATSU 25” виљушкар увоз од Јапонија. Цена 7.000 еур Гуми протект-Неготино , тел 075 457 991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач