Logo

AUDI A8 4.2TDI EKSTRAA

Број на оглас: 3582906 | Објавен на: 30.05.2020, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 235 kw / 320 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 24.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema
Servisirana
Redistirena
4 novi gumi
Za zamena cenata e 27.000e

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач