Logo

BMW 525D F10 EKSTRAA

Број на оглас: 3582912 | Објавен на: 30.05.2020, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 17.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema
Novi gumi

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач