Logo

Ina set

Број на оглас: 3582943 | Објавен на: 02.06.2020, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Ina set

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 3.000 МКД

3.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Setot e nov kupen pred edna nedela nemoze da se zamene radi zaginata fiskalna

Odgova na ASTRA F 2.0/LADA 110 2.0/OPEL CALIBRA A 2.0/KADET E 2.0/VECTRA A 2.0

Moze i viber kontakt ...

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач