Logo

kupuvam przilnica za kafe

Број на оглас: 3583050 | Објавен на: 04.06.2020, 05:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се бара


kupuvam masina za pecenje na kafe na plin polovna 078312069

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач