Logo

Nokia 830 bel TOP MOBILEN

Број на оглас: 3583062 | Објавен на: 27.05.2020, 17:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: lumia 830 bel

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SLEDUVA FULL
SOSTOJBA ODLICNA MALCE KORISTEN
SAKATE NERASIPLIV MOBILEN POVELETE
BEZ CENKANJE

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO