Logo

Trkala gumeni zelezni tegovi motokultivator honda imt

Број на оглас: 3583063 | Објавен на: 11.08.2020, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Gumeni trkala za imt 506 70 evra. Zelezni trkala honda f420 60 evra. Tegovi imt 506 507 original 60 evra. Tegovi honda original 50 evra. Ralnik honda imt 506 40 evra tel 071 713 346

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач