Logo

BMW 535D

Број на оглас: 3583085 | Објавен на: 23.05.2020, 20:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 535

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 535D
God. 2005
Full opreama.
Vo mnogu dobra sostojba.


Mob. 078200220
Mob. 078200201

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Enis

Потврден огласувач