Logo

AUDI A6 2.8 QUATTRO ATEST PLIN 1998

Број на оглас: 3583238 | Објавен на: 10.07.2020, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 143 kw / 194 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


KOLATA E PALI VOZI STEGNATO
2.8 4X4 190HP DIZNA PLIN ATESTIRAN
EKSTRA FULL OPREMA BEZ DAVACKI
18KA BANDAZ HROM VENEC NOVI GUMI
OSTANATOTO MOZETE SAMI DA VIDETE
MOZE ZAMENA ZA MOTOR ILI KOLA

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Stefan Durmis Dimitrov

Потврден огласувач