Logo

BMW X5 4.0 D M PAKET 2011 MOZNA ZAMENA

Број на оглас: 3583239 | Објавен на: 21.06.2020, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 255 kw / 347 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 27.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Extra bes zabeleski

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач