Logo

Porsche Boxster

Број на оглас: 3583288 | Објавен на: 28.05.2020, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Porsche

Модел: Boxster

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e staklo zacuvana kako sto se gleeda i od slikite . cena po dogovor mozna e i zamena . kontakt 075-705-669

 Nikola

Потврден огласувач