1 / 5
PRODAVAM DETSKA KOLICKA SKORO NOVA
7.000 МКД
Цената е фиксна
10.03.2021 11:31

Пехчево / Берово

Kolickata e skoro nova, koristena samo edna sezona. Komplet so transporter za bebe. Cena 7000den.
Tel. 071/310-314 - Ruzica

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Атанас
Потврден огласувач
078488905
Испрати Е-маил до огласувачот