Logo

prodavam apartman vo star Dojran

Број на оглас: 3583748 | Објавен на: 12.05.2020, 19:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 22 m²

Греење: Нема

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Dojran

Цена: 17.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


se prodava apartman - garsonjera vo star Dojran vo samiot centar pozadi restoranot Fuk-Tak. Istiot moze da se koristi i kako deloven prostor.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Olivera

Потврден огласувач