Logo

Plamen Amity 3

Број на оглас: 3583758 | Објавен на: 28.05.2020, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Koristena 2 sezoni.
Cena po dogovor.
071/272-556

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dzoko