Logo

CD radio

Број на оглас: 3583818 | Објавен на: 04.07.2020, 22:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


RADIO VW ORGINAL GOLF,PASSAT,TURAN,TIGUAN MP3,Radioto e kako novo bez grebnatinki

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Matej

Потврден огласувач