Logo

Opel astra gtc (mozi zamena )

Број на оглас: 3583819 | Објавен на: 28.09.2020, 20:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava astra gtc 2005 god.reg.servis napraven.rebrast ,zategaci,maslo filtri,prednica.nov akomulator.mozi zamena so moja ili vasa doplata.info viber.076_262_001.registrirana do 8 _2021

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач