Logo

Prskalka 100 l morava prskalica tomorrow

Број на оглас: 3583828 | Објавен на: 22.05.2020, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Prskalkata e morava 100 litri tomos motor originalno so spteka tel 071 713 346

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач