Logo

Delovi za Fiat Punto

Број на оглас: 3583848 | Објавен на: 23.05.2020, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


1.7 turbo dizel

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 FIAT

Потврден огласувач