Logo

Продавам iMac (late 2015) купен во USA

Број на оглас: 3583873 | Објавен на: 23.05.2020, 17:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 2 TB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 1.399 €

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Продавам iMac (late 2015) купен во USA со Apple гаранција до 10 месец 2020 година.
iMac-от е во беспрекорна состојба и е 100% исправен
Со него следуваат Apple Magic Keyboard - INT and Apple Magic Mouse 2 купени iStyle

Спецификации:
macOS Catalina
Processor: 3.3 Ghz Quad-Core Intel Core i5
Memory: 8 GB 1667 MHz DDR 3
Graphics: AMD Radeon R9 M395 2Gb

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач