Logo

Продавам Mac mini(Late 2014) купен во USA

Број на оглас: 3583882 | Објавен на: 23.05.2020, 17:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 399 €

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Продавам Mac mini(Late 2014) купен во USA
Mac mini-то е во беспрекорна состојба и е 100% исправен


Спецификации:
macOS Mojave
Processor: 2.6 Ghz Intel Core i5
Memory: 8 GB 1600 MHz DDR 3
Graphics: Intel Iris 1536 MB

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач