Logo

Продавам MacBook PRO (Early 2015) купен во USA

Број на оглас: 3583887 | Објавен на: 23.05.2020, 17:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Apple

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 13 - 14 инчи

Цена: 799 €

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Продавам MacBook PRO (Early 2015) купен во USA со Apple гаранција до 12 месец 2020 година.
MacBook-от е во беспрекорна состојба и е 100% исправен


Спецификации:
macOS Catalina
Processor: 2.7 Ghz Dual-Core Intel Core i5
Memory: 8 GB 1667 MHz DDR 3
Graphics: Intel Iris Graphics 6100 1536 MB

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач