1 / 2
Elektromotor ELEKTROKOVINA
120 €
Цената не е фиксна
14.02.2022 22:58

Битола / Битола

Elekrtomotor ELEKTROKOVINA mnogu malku koristren vo odlicna sostojba !

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
072633902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам