Logo

Se prodava BMW 525d e-60!

Број на оглас: 3583948 | Објавен на: 02.06.2020, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 6.880 €

6.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 525d e-60 2006god. vo odlicna sostojba so ful oprema.napraven servis pred 10dena. bez zameni!!

 Битола    Општина:Могила

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач