Logo

Se prodava nov stan 73m2.

Број на оглас: 3584149 | Објавен на: 27.05.2020, 21:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 73 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2016

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: Pance pesev 65/8

Цена: 7 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov stan 73m2. 2016 god.stanot e namesten. Se prodava prazen ili po dogovor so pokuknina. Ima dve spalni, dnevna so kujna i trpezarija, hodnik, kupatilo i wc, dve terasi i mala ostava. Cenata e po dogovor. Moze da se vidi so prethodna najava.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач