Logo

Се продаваат печки на дрва

Број на оглас: 3584155 | Објавен на: 23.05.2020, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови печки на дрва, димензии 90x60x80

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач