Logo

Quadro 5+1

Број на оглас: 3584220 | Објавен на: 01.06.2020, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Домашно кино

Вид на оглас: Се продава


Ispravno komplet 5 zvucnika + vufer moze zamena za sistem so vasa doplata

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 hhhhh

Потврден огласувач