Logo

Man Kiper TGA 2003 god

Број на оглас: 3584301 | Објавен на: 28.05.2020, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Man Kiper 2003 god
So Klima Intarder I Racen Menjac
Kompletno servisiran spremen za rabota
Gumi 50%

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач