Logo

Kawasaki ZX10R Ninja E X T R A !!

Број на оглас: 3584448 | Објавен на: 29.05.2020, 07:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Спортски

Година: 2007

Модел: ZX10R

Километри: 25000

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo extra sostojba!!
Mnigu brz motor , mashinata e "fen"!!
2007/'06 g si 26.000 km
Scorpioni izduvi
.mozna e zamena za avtomobil so realna cena ili scuter nad 300ccm

 M.

Потврден огласувач