Logo

Alfa Romeo 156

Број на оглас: 3584449 | Објавен на: 01.08.2020, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 900 €

950 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Alfa Romeo 156 во возна состојба.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач