Logo

Приватни часови по словенечки јазик

Број на оглас: 3584466 | Објавен на: 23.09.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Јазици

Вид на оглас: Се продава


Се учи по: Slovenska beseda v živo 2 со поголем акцент на конверзација.
Цена: 1 школски час = 300 ден.
Пакет од 10 часa настава е минимум.

Контакт Viber: 00386 70 638 548

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач