Logo

Prodavam pega tefal

Број на оглас: 3584548 | Објавен на: 08.05.2020, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pegla tefal nova voopsto ne koristena.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Almedin