Logo

Opel vektra b 2.0 74kw

Број на оглас: 3584632 | Објавен на: 24.05.2020, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.200 €

1.249 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam opel vekta b 2.0 74kw vo ehtra sostojba bez nikakvo vlozuvajne smeneto ujle i filteri dobri gumi tel za kontakt 071 251 321 078 352 070

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач