Logo

Користен мебел и телевизор

Број на оглас: 3584709 | Објавен на: 24.05.2020, 08:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат комоди и плакари во одлична состојба.
Трпезариска маса со 6 столици
Изработени од дрво и иверица.- Црн бор Прилеп
Quadro televizor 50cm во исправна состојба.
Цена по договор на лице место ( минимална )
Спална соба- бела.
Плакари x 2.
Масички.
И многу друго.
Тросед кревети на извлекување x4

Погодни за опремување на викендици, сервис или вашиот дом.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Oglasi

Потврден огласувач