Logo

!!!!!!!!!!!!SE PRODAVAAT JUNICA I TELINJA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Број на оглас: 3584746 | Објавен на: 29.05.2020, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


-SE PRODAVAAT DVE TELINJA (MASKO I ZENSKO)
-JUNICA
ZA POVEKE INFO 075224651
ZA POVEKE INFO 075224651
ZA POVEKE INFO 075224651
ZA POVEKE INFO 075224651

 Куманово    Општина:Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач