Logo

SEAT LEON 1.4 TSI PRV SOPSTVENIK

Број на оглас: 3584784 | Објавен на: 27.05.2020, 17:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat leon 1.4 tsi prv sopstvenik ao 125 000 km bez edna zabeleska za poveke samo na tel 077695955

 Dejan

Потврден огласувач