Logo

YAMAHA MOTOR

Број на оглас: 3585090 | Објавен на: 23.05.2020, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2015

Модел: YAMAHA MT 07

Километри: 15000

Цена: 5.400 €

5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


motorot e kako od salon bez vlozuvajna spremen za sezona 700 cc

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Djimi

Потврден огласувач