Logo

Mercedes E250 CDI 2010god.Germanski

Број на оглас: 3585180 | Објавен на: 02.06.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 13.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od Germanija vo odlicna sostojba,kako novo(vidi sliki).Plateni se site davacki do registracija,ful oprema :koža,shiber,gumi 7mm...Originalna kilometraza proverena vo ovlasten servis na Mercedes.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Joker Kompani (претпријатие)

Потврден огласувач