Logo

MERCEDES C200

Број на оглас: 3585240 | Објавен на: 27.05.2020, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES C200
BENZIN/PLIN A TEST
1994 GODINA
REGISTRIRANA DO 18.09.2020
KONTAKT TEL 070424044

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Auto Beci

Потврден огласувач