Logo

Graficka ASUS ROG STRIX RX560 O4G GAMING

Број на оглас: 3585307 | Објавен на: 23.05.2020, 02:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.900 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Graficka ASUS ROG-STRIX-RX 560-O4G-GAMING

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач